Salaši opět uteklo vítězství o gól

Poličce vyšel vstup do utkání skvěle, když už po 71 vteřinách skóroval v přesilovce obránce David Soukal. Salaš dokázala srovnat ještě v první desetiminutovce, a to díky trefě Romana Adámka v čase 9:57. Domácí Salaš dokonce po necelých 4 minutách šla do vedení díky Aleši Matějíčkovi, avšak radost na domácí střídačce neměla dlouhého trvání, když o 48 vteřin později srovnal Martin Nikl.

Na začátku druhé třetiny si mohla Salaš vytvořit jednogólový náskok, když obránce hostů zalehl puk v brankovišti a rozhodčí nařídil nájezd. Ten se proměnit nepodařilo a následovala ještě dvouminutová přesilovka. 23 vteřin před koncem přesilovky byl vyloučen další hráč hostů za příliš mnoho hráčů na ledě a Salaš hrála 5 na 3. Avšak ani tuto šanci nedokázala využít. Jediný gól ve druhé třetině se podařilo vsítit v čase 27:39 Jiřímu Nespěšnému z týmu Poličky a získat tak náskok do třetí třetiny.

Ve třetí třetině se podařilo hostům svůj náskok ještě navýšit, díky druhému gólu Davida Soukala. Domácí s odpovědí nečekali dlouho a po 52 vteřinách se Janu Divíškovi podařilo snížit na jednogólový náskok. I přes všechny snahy se již Salaši vyrovnat nepodařilo a tak si tým Poličky odvezl z Hlinska 2 body.