Chrudim plná KAHL

Postavení obou týmů v tabulce slibovalo vyrovnaný průběh. Domácí nemohli dlouho nalézt recept, jak překonat Hladkého v brance Salaše, tak jim na druhé straně napověděl Zvěřina; 7. minuta 0:1. Snaha o vstřelení gólu vycházela po té u všech aktérů a jejich pokusů vniveč. Domácím trvalo téměř dvě třetiny, než dostali puk za Hladkého záda, ale nakonec se první trefy také dočkali; 30. minuta Opavský 1:1.

Co se nedařilo v třetinách předchozích, to se rozběhlo v periodě poslední. Vraníci odskočili Salaši na rozdíl dvou branek. Nejprve v první minutě třetí třetiny Pejcha a o čtyři minuty později Karlík změnili zápis; 3:1. Hradečtí na nastalou situaci zareagovali a deset minut před koncem zahájili stíhací jízdu. Zvýšená aktivita vedla ke kýženému výsledku a Pitor ve 38. minutě vrátil Salaš do hry; 3:2. Strategie bitvy si nakonec vyžádala odvolání Hladkého na střídačku, ale výhoda jednoho hráče v poli k vyrovnání nevedla. Naopak účet zápasu podepsal do prázdné klece nejmladší hráč na hřišti Harsa F.; konečný výsledek 4:2.