Zilvar v druhém zápase sezóny podlehl Vraníkům.

Nedělní zápas se domácím v Rychnově příliš nevydařil. Smůla se lepila zilvarovským na paty hned od začátku. Sotva se rozehrálo, první střela Vraníků skončila za zády golmana už ve dvanácté vteřině zápasu. Pak se sice domácí statečně drželi až do 25 minuty, ale další gól se podařilo střelit zase se štěstím pouze hostům, a to hned dvakrát minutu po sobě. Domácí měli na holi mnoho slibných akcí, ale svatyně hostí, jako by byla očarovaná. Ne, a ne to tam padnout. První a jediný úspěch zaznamenal ve třicáté minutě kanonýr Švarc po nahrávce Holečka a snížil tak na 1:3. V zápětí se však dvěma rychlými brankami po sobě ve 32 minutě připomněli opět hosté. Rázem to bylo 5:2 pro hosty. Ve 42 minutě zápasu přidali hosté poslední tečku a skóre bylo 6:1 pro Vraníky. Zilvaři tentokrát měli smolný den i když herně neodvedli úplně špatný výkon, žel koncovky jim tentokrát vůbec nevyšly. U Vraníků dominoval především hráč s číslem 51 Pytlík. Ten s koncovkou rozhodně problém neměl. Méně lichotivé je, že Vraníci vybojovali i počet trestných minut na trestné lavici 6:3. Vše se obešlo bez zranění a Zilvarští pak ještě po zápase nějakou chvíli poseděli, bohužel sami, bez účasti soupeřů. Tak snad příště.