Jestřábi zvládli rozhodující utkání

Možná právě důležitost zápasu zapříčinila, že byli Jestřábi ze začátku mírně nervózní a nezačali tak, jak se v kabině domluvili. V 5. minutě se prosadil hostující Petr Vávra, kdy s trochou štěstí dostal puk s odrazem od domácího hráče do branky. Hosté měli možnost jít dodvoubrankového vedení, ovšem kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti gól nebyl uznán.
V čase 14:33 se domácím podařilo krásnou akcí Martina Jírka a Jakuba Bláhy srovnat skóre. Druhá třetina začala za vyrovnaného stavu, avšak po devíti sekundách se po vyhraném buly prosadil domácí Martin Jírek. V čase 18:35 zvyšoval skóre na 3:1 další přesnou trefou opět Martin Jírek. V tuto chvíli byl tým Jestřábů naprosto soustředěný a byl vidět bojovný duch a touha po vítězství.
Ve třetí třetině dostali Jestřábi šanci při hře pět na tři. Tuto možnost domácí sice nevyužili, ale v početní převaze pět na čtyři zvýšil vedení na 4:1 Davida Pražan a Jestřábi kontrolovali utkání až do konce.
V zápase bylo vidět mnoho hezkých akcí, ale i obětavých zákroků na obou stranách.Rozhodující utkání ovšem o něco lépe zvládli domácí Jestřábi, a tak po zásluze za hlasitého skandování domácích fanoušků mohou oslavovat postup do čtvrtfinále play off.