V prvním zápase Play-out HC Zilvar své místo v tabulce obhájil.

V neděli se odehrál pohledný a vyrovnaný zápas v rámci play-out mezi HC Zilvar a HC Angels. Jako první, otevřeli skóre hráči hostí, a to hned v úvodu třetí minuty po zmatku před Dostálkovou brankou. Skóre tak otevřel Černín. Domácí se nenechali vyvést z míry a minutu na to už ostřílený obránce Jakub Pomikálek prudkou střelou od modré vsítil vyrovnání na 1:1, když mu puk podél mantinelu šikovně přistrčil „Střelka“ Franta Vencl. Svěřenci trenéra Víti Kareše v tu chvíli chytli druhou slinu a za necelou další minutu už Zilvar vedl po vstřelené brance vytrvalého útočníka Stanislava Berana. Ten upravil stav zápasu na 2:1 pro domácí. Zde je třeba uvést, že rozhodčí sice puk v síti neviděl, ale po chvilce váhání soupeři sami potvrdili, že branka opravdu regulérně padla. Hosté se však nenechali odradit a s vervou plni odhodlání zápas vyrovnat, se pustili do dalšího boje. Tlak na branku domácích se vyplatil a v čase 6:18 hosté vyrovnávají po střele Martina Dolnáka stav zápasu na 2:2. Hrál se nahoru-dolů vyrovnaný a pro diváky jistě i pohledný hokej. Další branka už ale v první třetině nepadla. Druhá třetina začala ve stejném duchu i tempu, ale hráči i golmani si své pozice velmi dobře bránili, a tak změna přišla až ve 24 minutě, kdy hráč přezdívaný „Střelka“ poslal Rychnov do vedení na 3:2 po krásné kombinaci s Lukášem Holečkem. Tato nerozlučná dvojce následně čarovala i ve třetí třetině, a to hned dvakrát po sobě. Na 4:2 Franta Vencl pokořil branku soupeře už v deváté vteřině třetí třetiny a svůj hetrick dovršil o čtyři minuty později (ve 34:21) na konečný stav 5:2. Oba soupeři nyní netrpělivě čekají na vývoj utkání mezi HC Primavera a HC Vincent de Paul.