Souboj Klofanů s Pikslou přinesl divácky atraktivní hokej

Byl to zápas, který se musel líbit každému, kdo měl možnost jej sledovat. Ve slušně odehraném utkání byl k vidění pohledný hokej, který bavil všechny přítomné. Napínavý až do konce a okořeněný pěknými góly i zákroky brankářů. Po vzájemném oťukávání se ujali vedení domácí, když nečekanou střelou překvapil Vítka v brance Piksly Libor Pivokonský - 1:0. Jako by si soupeři rozdělili, ve kterou dobu bude kdo střílet branky. Konec třetiny patřil hostím z Pardubic, kdy naopak Kočího prostřelil dalekonosnou ranou od modré Dospěl- 1:1. Účet druhého dějství otevřeli znovu Klofani po úniku Svačinky s Pavlíkem. Tváří tvář brankáři hostí vyzval prvně jmenovaný Lukáše Pavlíka ke skórování a ten zakončil rychlou a přesnou akci neomylně. Klofani se tak znovu ujali vedení - 2:1. Závěr druhé patnáctiminutovky patřil ale znovu Piksle, která několikrát zavřela domácí ve velkém tlaku v obranné třetině. Pokusy o vyhození puku končily většinou na holi Luboše Sedláka, který několika projektily nepříjemně ohrozil klofanskou branku. Poslední střelecký pokus pak přinesl vyrovnání. Sedlákovu jedovku tečoval za záda Kočího Kostelecký - 2:2. Poslední třetina byla ve znamení čekání na vítězný gól. Toho se dočkali domácí, když po závaru před brankou hostí doklepl vítězný kotouč do branky po asistenci Svačinky Pavel Vitáček. Klofani si tak připsali první výhru v letošní sezóně.

Jak utkání probíhalo se můžete podívat na detailu zápasu.