Jiří Novotný
  • Generální manager
    Martin Trenz
Vraníci si smlsli na Salaši a drží se na vrcholu tabulky
V neděli 28.1.2024 se na hradeckém zimáku uskutečnilo utkání mezi HC Salaš a HC Klofani. Oba celky se nacházejí na chvostu tabulky a rozhodně tak...
NAPÍNAVÝ BOJ O SEMIFINÁLE OVLÁDLI JESTŘÁBI
Až v prodloužení se nováčkovi ligy podařilo porazit úřadující mistry ligy! Hradecké Salaši sezóna skončila, naopak Jestřábům se otevřela cesta do semifinále.
Poslední zápas základní části vyhrála Salaš
Poslední utkání skupiny B bylo přímým soubojem o postup do Play-off, ve skupině A měli oba soupeři postup jistý.
Předvánoční klání v Hradci Králové
V předvánočním čase v neděli 18.12.2022 se na hradeckém zimním stadionu odehrál další z mnoha zápasů. Salaš přivítala hokejisty týmu HC Balauři Pardubice.
Hradecké derby ovládl favorit
V hradeckém derby mezi HC Angels a HC Salaš se favorit duelu – Salaš nenechal zaskočit a chvílemi emočně vypjaté derby nakonec zcela ovládl.
Hradecká Salaš po devíti letech získala titul po tuhém boji s rychnovskými Zilvary
Hradecká Salaš je mistrem pro sezónu 2021/22! Ve finále v tuhém boji porazili silné Zilvary z Rychnova a připisují si na konto 2. titul!
SALAŠ PO 9 LETECH VE FINÁLE!
Hradecká Salaš jde po dlouhých 9ti letech do finále! Druhý zápas dopadl jako ten první: týmy si pouze prohodily role a domácí Salaš prohrála těsně 1:2. Rozhodlo až prodloužení, ve kterém postupový...