Tabulka 1. třetina 2. třetina 3. třetina Výsledek
BK ŘKF Polička (ŘKF) 0 1 0 1
HC Jestřábi (JES) 1 2 1 4

Porážky Ředkve neberou konce

Hned poté co rolba zajela na své stanoviště v útrobách plecharény, zjevil se všem přítomným pohled na záhadný artefakt na ledě. Ve středovém kruhu totiž ležela velká červenočerná rukavice s klofanským hipogryfem. K úkazu se ještě vrátíme, ale teď k sestavám. Hosté přijeli v počtu čtrnácti kusů. Domácí se tentokrát také činili a zmobilizovali tři útočné formace a dvě obranné dvojice.

První třetinu charakterizoval hlavně boj ve středním pásmu. Velkých šancí bylo poskrovnu, to minimum, které stálo za řeč pochytali oba brankáři. Přesto se před první sirénou prosadili hosté. Pohledným únikem s povedenou střelou se prezentoval hostující D. Pražan - 0:1. Hned v úvodu druhé třetiny bylo vyrovnáno. Že se kromě roztáčení hvězdných kol šoubyznysu stále neztratí ani v předbrankovém prostoru ukázal P. Schaffer - 1:1. V tu chvíli málokdo z domácích hráčů i fanoušků pochyboval, že dnes nějaký ten bod v Poličce zůstane. Oba celky si vyzkoušely i početní výhodu, hosté tu svojí nevyužili, domácí alespoň neinkasovali. Ve hře 5:5 ale udeřili opět hosté, v 19. minutě se prosadil T. Jírek - 1:2. Ředkef stále cítila šanci a dokázala se tu a tam udržet v útočném pásmu, ba i hezky zakombinovat. Radovali se ale opět hosté. Zatímco si puk neposeda poskakoval mezi nohama jednoho ze žlutomodrých obránců, nejlépe se zorientoval V. Zelinka - 1:3.

V poslední časti se už začínala vkrádat na hokejky domácích nervozita a hosté hráli co potřebovali. Ředkvi nepomohla ani přesilovka, ani stažení sestavy na dvě formace. Když se v 39. minutě trefil hostující J. Kazda, bylo vymalováno. Opět v truchlivých odstínech.

V posledních čtyřech utkáních v kabině domácích vždy alespoň jednou nesměle zazní věta: "Ale dneska je to hratelný". Bohužel Ředkef prohrála další vyrovnaný zápas. Důvody jsou stále stejné, prachmizerná produktivita, případně individuální chyby. Pokud tedy Klofani hodili poličským rukavici týkající se nekončící šňůry porážek, ti jí hrdě zvedli. A nejen zvedli, úhledně zabalenou poslali zpět do Chrudimi.