Tabulka 1. třetina 2. třetina 3. třetina Výsledek
HC Salaš (SAL) 0 1 1 2
HC Klofani (KLO) 2 1 1 4

Karta se obrátila

Nedělní dopoledne 18.10.  přineslo zajímavou podívanou mezi týmy Hradecké Salaše a Chrudimských Klofanů, kteří si sebou do Hlinska přivezli velkou diváckou podporu, která zastínila i fandy domácích.  Úvodních deset minut se hra přelévala z jedné strany na druhou bez výraznějších šancí na obou stranách. V 11. minutě si brankář domácích vybral slabší chvíli, kdy za svá záda propustil střelu zápěstím od bočního mantinelu a Klofani se ujali vedení 1:0. Od této chvíle se zvýšil tlak hostů a od 13. minuty vedli hosté už 2:0. Tímto stavem také skončila první třetina. Druhá třetina přinesla hned v úvodu snížení stavu na 1:2, kdy po nahození kotouče od modré čáry Adámek tečoval puk do pravého horního rohu. Salaš se snažila vyrovnat, ale po nedovoleném bránění šla do čtyř. V oslabení se ubránila, ale hned po návratu hráče z trestné lavice inkasovala a prohrávala už 1:3. Ve třetí třetině se Salaš ze všech sil snažila ještě vyrovnat, ale soupeř dobře bruslil, pokrýval střední pásmo a nepustil domácí do žádné výrazné šance. Když už to vypadalo, že by se Domácí mohli zvednout k závěrečnému náporu, nepohlídali si střídání a po hře v šesti hráli oslabení. Chvíli poté byli zbytečně znovu vyloučeni, tentokrát za nesportovní chování, za které hráč dostal 2 + 10. Během tohoto oslabení Salaš inkasovala ve 41. minutě čtvrtou branku a bylo rozhodnuto. Na závěr domácí přece jen přidali ještě jeden gól, ale i tak si odnesli hořkou porážku 2:4 po nepříliš vydařeném výkonu.