Tabulka 1. třetina 2. třetina 3. třetina Výsledek
HC Salaš (SAL) 2 0 3 5
HC Piksla (PIK) 2 1 2 5

Salaš v druhém čtvrtfinále pouze remizovala, dále postupuje Piksla

Po vysoké porážce Salaše v úvodním zápase domácím nezbývalo než zvítězit a posléze si vynutit prodloužení. Důležitost tohoto klání tak byla cítit jak na ledě, tak i na tribuně.

Ve čtvrté minutě první třetiny poslal svým gólem domácí Salaš do vedení JAN PITOR. Poté se hákováním provinil domácí Lubor Stejskal a toto vyloučení potrestal gólem LUBOŠ SEDLÁK. A bylo vyrovnáno. Téměř o čtyři minuty později se vylučovalo na straně hostů. Ti ovšem oslabení ubránili. DANIEL LÍNEK sice zajistil obrat Piksly, ale tato radost netrvala dlouho, protože vyrovnal královéhradecký LADISLAV SRDÍNKO. První dějství skončilo tedy za nerozhodného stavu. (2:2)

Druhá třetina byla na góly velmi skromná. Fauly ale přibyly! O jediný gól této části se postaral po přihrávce Michala Demla pardubický útočník ADAM ROB.(2:3) Ten skóroval těsně po ubránění skoro dvouminutového oslabení 3 na 5, v němž vyšli domácí naprázdno.

Třetí perioda byla velmi divoká. Nabídla celkem 9 vyloučení a 5 gólů. Nejprve vstřelila dva góly Piksla a jak je pro hradecký tým zvykem, obě branky inkasoval ve vlastní přesilovce. O oba góly se postaral během mnuty ADAM ROB, který tak zkompletoval hattrick.

Piksla už vedla 5:2. Jenže je to hokej a v něm není nic nemožné. ADAM ROB, navnaděn 3 góly, se poté pustil do hromadění minut v podobě osobních trestů a zápas pro něj předčasně skončil. O vyrovnání se postupně postarali LUBOR STEJSKAL, JAN SODOMKA a PAVEL ZVĚŘINA.  Z tlaku domácích završeným hrou bez brankáře však už další gól nepadl. (5:5)

Utkání skončilo nerozhodně a pardubický celek mohl slavit postup do semifinále, ve kterém se utká s Vraníky za Slatiňany.