Rozhovor: Komentáře hráčů Zilvaru po 1. semifinále s Tookany

Rozhovor: Komentáře hráčů Zilvaru po 1. semifinále s Tookany

Po prvním semifinálovém utkání který skončil 6:3 pro Zilvar v domácím prostředí, jsme v uličce pro novináře zastavili dva útočníky druhé formace Honzu Švarce a Michaela Jirušku aby řekli pár slov k zápasu. Tady jsou jejich komentáře.

Jan Švarc, v zápase 0+1

"Do utkání jsme po předešlém nevydařeném vzájemném zápase v Novém Městě nad Metují nastupovali s mírným respektem, který se nám naštěstí už během první třetiny podařilo setřást. I přes naši kletbu prvního inkasovaného gólu šlo o poměrně vyrovnaný zápas, který jsme v třetí třetině strhli na svoji stranu. Myslím, že se nám podařilo opět navázat na formu, která nás provází už od konce základní části, kdy se výrazně zlepšily jak obrana středního pásma, tak tlak na bránu soupeře. Závěrem je třeba poděkovat divákům za super podporu"

Michael Jiruška, v zápase 1+0

"Myslím si, že to byl velmi dobrý zápas. Od začátku se odehrával ve vysokém tempu a ačkoliv jsme se ani tady nevyvarovali herního výpadku tak jsme ho zvládli na výbornou. Nicméně se ještě zdaleka nemůžeme radovat, protože v Praze nás čeká určitě ještě těžší zápas a budeme do toho muset dát všechno abychom si po dvou letech znovu zahráli o zlato!"